Epic Games ARK Survival Evolved Ücretsiz

Epic Games ARK Survival Evolved Ücretsiz

Herkesin bildiği üzere epic games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaktadır ve bazen güzel oyunlar dağıtabiliyorlar. Güzel olduğunu düşündüğümüz ARK: Survival Evolved 'ı ücretsiz dağıtan epic games ile oyunu indirebilirsiniz.


260 görüntülenmeHerkesin bildiği üzere epic games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaktadır ve bazen güzel oyunlar dağıtabiliyorlar. Güzel olduğunu düşündüğümüz ARK: Survival Evolved 'ı ücretsiz dağıtan epic games ile oyunu indirebilirsiniz.

Oyunu Eylülün 29 'una kadar almanız gerekmektedir. Bu tarihten sonra kampanya silinecek. Bu linkten siteye giderek giriş yaptıktan sonra yükle dediğinizde ve gerekli yerleri kabul edip satın al butonuna bastığınızda hiç kart bilgisi girmeden oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olacaksınız.


ARK: SURVİVAL EVOLVED


  Çıplak bir adam veya kadın olarak üşüdüğün ve acıktığın ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıyorsun, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın. Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncuyla avlan, hükmet... ve kurtul!


Dinozorlar, Yaratıklar, ve Çiftleştirme! -- 50'nin üstünde dinozorla Erken Erişim başlangıcı ve 100'ün üstünde dinozorla yayınlanma -- Evcilleştirmek için zorlayıcı bir mücadeleye, yaratığın sahibine bağlanma sürecine, vahşi baygın yaratıkların uyanmasına tanıklık et ve onları besleyerek eski güçlerine kavuştur. Evcilleştirdikten sonra yaratıklarına komutlar verebilirsin. Kendini takip ettirebilir başka yaratıklara veya oyunculara saldırttırabilirsin. Onlar da senin gibi seviye atlayıp yemek yiyeceklerdir. Onlara zırh takıp savaş için kullanabilir veya senin ağır eşyalarını taşıttırabilirsin. Büyük yaratıklara eyer takıp sürebilirsin. Pterodactyl'i düşün onunla beraber kar kaplı dağların üstünden uçabilir, müttefiklerini taşıyıp düşmanın kalesine duvarları aşarak girebilirsin, Raptorlarla ormanın içinde yarışabilir, Dev Brontosauruslarla düşmanın merkezini boydan boya yarabilir veya çıldırmış bir T-Rex' in sırtında avını kovalayabilirsin. Kendi yırtıcılarınla bu hareketli ekosistemdeki hayat döngüsü içinde av veya avcı olarak olarak yerini al Av olarak yaşa yada Avcı olarak hükmet. Bir türün her 2 cinsindende evcilleştirdiysen onları çiftleştirebilir ve rekombinant genetik miraslardan doğan yavrulara sahip olabilirsin. Memeli veya yumurtlayan hiç farketmez iyi ebeveynler Seç, Çiftleştir ve Daha Güçlü Bebek Dinoları büyüt!yazar

Gaffar Korkmaz

asd

0 Adet Yorum

Yorum Yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli Alanlar İşaretlenmiştir *


bunlarıda beğenebilirsin

  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 22:30:07
Epic Games ARK Survival Evolved Ücretsiz
  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 20:00:54
PHP Session Kullanımı
  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 19:20:15
PHP IP İle Ziyaretçinin Ülkesini Bulma
  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 00:38:13
Youtube Shorts 'a Para Kazanma Özelliği Geliyor!