GTA 6 Çıkacağı Duyuruldu! Oyun İçinden Sızdırılan Videolar

GTA 6 Çıkacağı Duyuruldu! Oyun İçinden Sızdırılan Videolar

GTA 6 ile ilgili bir çok aldatıcı olaya aylardır internette rastlamaktayız ancak 20 Eylül ' de internette yayılmaya başlayan kayıtların GTA 6 'nın sızdırılmış olduğu söylendi. Rockstar yaptığı açıklama ile bunu doğruladı.


608 görüntülenme   GTA 6 ile ilgili bir çok aldatıcı olaya aylardır internette rastlamaktayız ancak 20 Eylül ' de internette yayılmaya başlayan kayıtların GTA 6 'nın sızdırılmış olduğu söylendi.

   Videolar yasa dışı bir şekilde elde edilip internette paylaşılmıştı ve olayın ertesi günü Rockstar, açıklama yaptı. Yaptığı açıklama ile paylaşılan görüntülerin GTA 6 olduğunu doğruladı! Oyunu bu şekilde duyurmak zorunda kaldıkları için üzüldüklerini dile getirdiler. Çoğu kişi bu sızıntılar yüzünden oyunun aksayacağını veya erteleneceğini düşünse de yapılan açıklamada planlanandan şaşmadan hareket edeceklerini ve oyun tamamlandığı zaman düzgün bir tanıtım gerçekleşeceğini dile getirdiler.

Yapılan Paylaşımda Şunlar Söylendi

 ❝Yakın zamanda, yetkisiz bir üçüncü tarafın bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme görüntüleri dahil olmak üzere gizli bilgilere yasa dışı bir şekilde eriştiği ve sistemlerimizden indirdiği bir ağ saldırısına maruz kaldık. Şu anda canlı oyun hizmetlerimizde herhangi bir kesinti veya devam eden projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir etki beklemiyoruz.

Bir sonraki oyunumuzun herhangi bir detayını sizinle bu şekilde paylaştığımız için son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi gerçekten aşan bir deneyim sunmaya her zamanki gibi bağlıyız. Yakında herkesi tekrar güncelleyeceğiz ve elbette hazır olduğunda sizi bu sonraki oyunla doğrudan tanıştıracağız. Bu durumda devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz. Rockstar…❞

Sızdırılan Görüntüler


Sızıntı Nasıl Gerçekleşti?yazar

Gaffar Korkmaz

asd

0 Adet Yorum

Yorum Yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli Alanlar İşaretlenmiştir *


bunlarıda beğenebilirsin

  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 22:30:07
Epic Games ARK Survival Evolved Ücretsiz
  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 20:00:54
PHP Session Kullanımı
  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 19:20:15
PHP IP İle Ziyaretçinin Ülkesini Bulma
  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 00:38:13
Youtube Shorts 'a Para Kazanma Özelliği Geliyor!