Youtube Shorts 'a Para Kazanma Özelliği Geliyor!

Youtube Shorts 'a Para Kazanma Özelliği Geliyor!

İnternetten para kazanmak isteyen pek çok kişinin aklına ilk olarak Youtube gelmekte. Youtube üzerinden para kazanma gerçekten mümkün. Normalde uzun videoların arasına koyulan reklamlar ile para kazanan içerik üreticileri artık Youtube Shorts ile de para kazanabilecek. Youtube Shorts ile para kazanma bu sayede başlıyor.


1330 görüntülenmeİnternetten para kazanmak isteyen pek çok kişinin aklına ilk olarak Youtube gelmekte. Youtube üzerinden para kazanma gerçekten mümkün. Normalde uzun videoların arasına koyulan reklamlar ile para kazanan içerik üreticileri artık Youtube Shorts ile de para kazanabilecek. Youtube Shorts ile para kazanma bu sayede başlıyor.

Gelecek yıldan başlayarak Shorts, tıpkı standart YouTube videolarında olduğu gibi üreticilerin partner olmasına ve bu sayede reklam gelirlerini paylaşmasına olanak sağlayacak.

Youtube’un Açıklaması

❝Kutlamaya değer bir haberimiz var. Önümüzdeki birkaç ay içinde YouTube İş Ortağı Programı’nın avantajlarını genişleteceğiz. Böylece yaratıcılığınızı, kendiniz ve topluluğunuz için en uygun formatlarda sergilerken çalışmalarınızın karşılığını alabileceksiniz.
Shorts’ta Reklam Geliri Paylaşımı: Gelir kazanmanın yeni bir yolu Güzel bir haberimiz var. 2023’ün başında, Shorts Akışı’nda görüntülenen reklamlardan gelir kazanmaya başlayacaksınız. Ne kadar gelir kazanacağınızı Shorts görüntülemeleriniz belirleyecek. Görüntülemeleriniz ne kadar fazlaysa o kadar çok gelir kazanacaksınız. Bu, Shorts ekosistemi büyümeye devam ettikçe kısa içeriklerle büyümeleri ve gelir kazanmaları için sizin gibi içerik üreticilere daha sürdürülebilir bir seçenek sunacak. Siz güzel videolar üretmeye devam edin ve gerisini bize bırakın. Ayrıntılı bilgiyi gelecek yıl Shorts Fonu sona erdikten sonra paylaşacağız.
Tüm bunları mümkün kılmak için şu anda YPP’ye dahil olan içerik üreticilerinin, 2023’ün başında güncellenecek program şartlarını kabul etmesi gerekecek. Ayrıntılı bilgiyi önümüzdeki aylarda paylaşacağız.❞

Youtube shorts fonu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz BANA Tıklayın!


yazar

Gaffar Korkmaz

asd

0 Adet Yorum

Yorum Yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli Alanlar İşaretlenmiştir *


bunlarıda beğenebilirsin

  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 22:30:07
Epic Games ARK Survival Evolved Ücretsiz
  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 20:00:54
PHP Session Kullanımı
  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 19:20:15
PHP IP İle Ziyaretçinin Ülkesini Bulma
  • Gaffar Korkmaz tarafından
  • 2022-09-22 00:38:13
Youtube Shorts 'a Para Kazanma Özelliği Geliyor!